Tel: (17) 22 16 663 Fax: 17 222 00 53  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Produkcja

Modułowy system studni depresyjnych służących do grawitacyjnego odwodnienia głębokich wykopów.

 

 

Właściwości techniczne wprowadzanego nowego produktu:

 1. Modułowe elementy stalowe studni depresyjnej składające się z dwupłaszczowych elementów studni perforowanych odpowiadające charakterystyce, rodzaju i właściwościach geotechnicznych gruntu.
 2. Brak elementów wystających na zewnątrz i wewnątrz jak również nóż tnący w dolnej części studni powodujący niskie opory tarcia .
 3. Montaż studni depresyjnej wykonuje się metodą wibracyjno-wiertniczą lub studniarską.
 4. Niski ciężar w porównaniu do studni monolitycznych i betonowych, powodujący brak konieczności wykonania dróg technologicznych i użycia ciężkiego sprzętu.
 5. Wypełnieniem przestrzeni filtrów kruszywem drenażowym w miejscu montażu daje możliwość znacznej redukcji wagi elementów jak również w celu max. wydajności zmiany frakcji kruszywa nawet co 1 m.
 6. Perforacja (nacięcia lub otwory) w płaszczu zewnętrznym i wewnętrznym mogą mieć różną szerokość co umożliwia optymalne (najbardziej efektywne) wykorzystanie w zależności od warunków geologicznych.
 7. Możliwość wypełnienia studni (filtrów) kruszywem drenażowym o frakcji dostosowanej do właściwości gruntu co zabezpiecza studnię przed migracją (zamulaniem) studni .
 8. Możliwość wielokrotnego wykorzystania studni a także odzysk kruszywa drenażowego do ponownego wykorzystania
 9. Łatwość montażu i demontażu elementów studni .
 10. Możliwość wykorzystania studni na różnych budowach dzięki modułowej konstrukcji pozwalającej zwiększać bądź zmniejszać jej wysokość w zależności od potrzeb

 

O nas

 • Jesteśmy firmą działającą na rynku podkarpackim od 1984 roku. Mamy duże doświadczenie w wykonywaniu wszelkich instalacji sanitarnych. Od początku naszej działalności realizowaliśmy wiele inwestycji dotyczących kompleksowych usług w zakresie wykonawstwa: 

  • Zewnętrznych i wewnętrznych sieci i instalacji Wodno-kanalizacyjnych
  • Zewnętrznych i wewnętrznych sieci i przyłączy Gazowych
  • Instalacji Grzewczych i Wentylacyjnych
  read more

Kontakt

Ul. J. Kroczki 5

39-120 Sędziszów Małopolski

tel. 17 22 16 663

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.santex.net.pl

 

Galeria

instalacje-zewnerzne.jpg
Top of Page