PRZYGOTOWANIE CHEMICZNE

Efektywność procesu lakierowania metali w dużej mierze zależy od dokładnego przygotowania chemicznego powierzchni. W zależności od materiału, z którego wykonany jest malowany detal, przyjmuję się odpowiednią technologię i parametry kąpieli chemicznej. ,Nasza malarnia posiada nowoczesny system kabin natryskowych z indywidualnie dobraną technologią oraz korzysta z wysokiej klasy środków chemicznych, dlatego jesteśmy w zapewnić najwyższą jakość powierzchni stalowych i aluminiowych.
Przygotowanie chemiczne

aluminium

Aby zapewnić znakomitą przyczepność powłoki proszkowej elementów aluminiowych konieczne jest fachowe przygotowanie chemiczne detali. Aluminium jest materiałem wymagającym szczególnej wiedzy i uwagi. Nasza firma posiada wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel oraz najwyższej jakości linię do przygotowania chemicznego powierzchni aluminiowych, opartą o przyjazną środowisku technologię bez chromianową.


Przygotowanie chemiczne

stali

Ważnym etapem przygotowania elementów stalowych do malowania, po obróbce strumieniowo-ściernej, jest bardzo dokładne przygotowanie chemiczne obejmujące następujące etapy: